کد خبر: ۶۹۷۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
لیگ دسته اول فوتبال|
در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال، تیم‌های همنام استان خوزستان که جزو پنج تیم بالانشین مسابقات هستند به مصاف هم می‌روند.

به گزارش بولتن نیوز، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (پنجشنبه) با برگزاری 9 دیدار به ایستگاه چهارم خود می‌رسد.

تیم صدرنشین پارس جنوبی میزبان خیبر خرم‌آباد خواهد بود. شاگردان محمد نصرتی که در هر سه دیدار قبلی خود پیروز شدند، این هفته مقابل تیمی قرار دارند که در هفته اول با شکست 3 بر صفر چوکا صدرنشین شد اما پس از آن دو بار شکست خورد. شاگردان امید روانخواه در تیم خیبر در هفته‌های گذشته برابر بادران و استقلال ملاثانی شکست خوردند و تا جایگاه دوازدهم جدول پایین آمدند.

هوادار تهران میهمان خوشه طلایی ساوه است. بنفش‌پوشان تهرانی که امسال تمرینات خود را خیلی زود آغاز کردند و بازیکنان خوبی گرفتند، به لطف 7 امتیاز کسب شده در هفته‌های گذشته، به رتبه دوم جدول رسیده‌‌اند و یکی از مدعیان جدی صعود به شمار می‌روند. در آن سوی میدان خوشه طلایی با سهراب بختیاری‌زاده از 9 امتیاز ممکن فقط یک امتیاز به دست آورده و فقط تفاضل گل بدتر چوکا مانع قعرنشینی شاگردان بختیاری‌زاده بوده است.

در دیگر بازی مهم هفته، مس کرمان به مصاف فجر سپاسی می‌رود. مس که فصل گذشته برای صعود تنها یک گل کم آورد، پس از توقف هفته اول مقابل گل ریحان به 2 پیروزی رسید و بالانشین شد. فجر هم با وجود شوکی که جدایی داود مهابادی به این تیم وارد کرد، تاکنون عملکرد نسبتاً خوبی از خود نشان داده و یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است. فجری‌ها هفته گذشته و در روز بازگشت علی اصغر کلانتری، از سد نود ارومیه گذشت.

در تقابل تیم‌های خوزستانی، استقلال ملاثانی برابر استقلال ملاثانی صف‌آرایی می‌کند. استقلال خوزستان با وجود انتقاداتی که به حاشیه‌های نیمکت این تیم می‌شود، تاکنون شکستی متحمل نشده و با 5 امتیاز، در رده ششم جدول قرار دارد. دیگر «استقلال» این مسابقه هم پس از کسب دو پیروزی متوالی، هفته گذشته برابر تیم قعرنشین چوکا متوقف شد و صدر جدول را از دست داد، اما شاگردان خلیفه اصل امیدوارند در صورت لغزش پارس جنوبی، به جایگاه نخست جدول بازگردند.

برنامه دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

پنجشنبه 20 آذر 1399

* بادران تهران – شهرداری آستارا- ساعت 14- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
داور: هادی علی نیافر، کمک‌ها: یدالله کلوندی و کورش صارمی، داور چهارم: هادی صحرایی
ناظر: حمید نظری

* ملوان انزلی- آرمان‌گهر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
داور: ابوالفضل دوستی، کمک‌ها: مجتبی قاسمی و حمیدرضا آذرنیاد، داور چهارم: مرتضی عابدی
ناظر: محمدحسین ابراهیمی

* قشقایی شیراز- رایکای بابل- ساعت 14- ورزشگاه پارس شیراز
داور: احمد محمدی، کمک‌ها: امین قدیری و سیدامرالله طراح، داور چهارم: جواد بختیاری
ناظر: مهدی موسی‌پور

* خوشه طلایی ساوه- هوادار تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهید چمران ساوه
داور: مجید محمدی، کمک‌ها: مرتضی سلمان‌نژاد و مهران مصطفوی، داور چهارم: فرهاد امینی
ناظر: علی نقی مصطفی‌نژاد

* مس کرمان – فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
داور: حامد صادقی‌جو، کمک‌ها: عباس یعقوبی و علی حیدری، داور چهارم: امیر آرمند
ناظر: مجید روغنی

* چوکای تالش - گل ریحان البرز- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
داور: سعید رحیمی مقدم، کمک‌ها: ایوب غلامزاده و بابک قلی‌زاده، داور چهارم: مهدی نورمحمدی
ناظر: بهرام کیانی

* نود ارومیه – شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه تختی ارومیه
داور: حامد سیری، کمک‌ها: سید امیر قاسمی و محمد رعنایی، داور چهارم: علی محمدی‌پور
ناظر: فریدون اصفهانیان

* پارس جنوبی جم –خیبر خرم‌آباد - ساعت 14:30 - ورزشگاه تختی جم
داور: پیمان فرخی‌مهر، کمک‌ها: ناصر رحیمی و علی فرزان‌منش، داور چهارم: ایمان شاه‌ولی
ناظر: صفدر احمدی

* استقلال ملاثانی- استقلال خوزستان- ساعت 14:30 - ورزشگاه تختی اهواز
داور: علی صفایی، کمک‌ها: محمد عطایی و احمد حقانی، داور چهارم: وحید زمانی
ناظر: جواد شرفی

منبع: خبرگزاری تسنیم

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین