کد خبر: ۶۷۵۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
لیگ دسته اول فوتبال|
هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول در حالی امروز برگزار خواهد شد که تیم مس رفسنجان در صورت پیروزی مقابل خوشه طلایی ساوه گام بلندی...

به گزارش بولتن نیوز، هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (شنبه) با 9 دیدار پیگیری خواهد شد. در هفته‌های رو به اتمام این رقابت‌ها پنج شش تیم بالای جدول رقابت حساس و جذابی برای صعود به لیگ برتر دارند و هر هفته که به پایان لیگ نزدیک می‌شویم، حلقه مدعیان تنگ و تنگ‌تر می‌شود.

مس رفسنجان مدعی اصلی قهرمانی لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر،‌ تنها چهار امتیاز از چهار بازی باقیمانده نیاز دارد تا صعود خود را به لیگ برتر قطعی کند. این تیم رفسنجانی که با 60 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، این هفته میهمان خوشه طلایی ساوه تیم چهارم جدول رده‌بندی است. جدال مدعیان صعود در حالی در ساوه برگزار خواهد شد که هر دو تیم انگیزه بالایی برای کسب سه امتیاز این دیدار دارند. پیروزی در این مسابقه برای شاگردان محمد ربیعی می‌تواند حکم صعود به لیگ برتر را داشته باشد و برای خوشه طلایی نیز سند بقا در جمع مدعیان. تیم مس رفسنجان در صورت کسب سه امتیاز این دیدار و توقف آلومینیوم اراک مقابل رایکای بابل، می‌تواند جشن صعود به لیگ برتر را در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات بر پا کند.

مس کرمان دیگر مدعی لیگ نیز امروز کار سختی مقابل سپیدرود رشت دارد. شاگردان مجتبی حسینی که در رده دوم جدول قرار دارند در حالی در خانه خود به مصاف سپیدرود می‌روند که تیم رشتی برای فرار از منطقه خطر نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی خارج از خانه دارد. این بازی که تقابل تیم‌های دوم از بالا و پایین جدول است، نتیجه‌اش برای تیم‌های مدعی و تیم‌های در معرض سقوط تعیین‌کننده است.

آلومینیوم اراک و نود ارومیه دیگر مدعیان لیگ دسته اول نیز این هفته به ترتیب به مصاف رایکای بابل و فجر سپاسی شیراز خواهند رفت و امیدوارند با پیروزی در این مسابقات،‌ همچنان در کورس صعود به لیگ برتر باقی بمانند و البته چشم به ناکامی حریفان دارند.

برنامه کامل دیدارهای هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

* مس کرمان - سپیدرود رشت، ساعت 19
داور: جواد رحیم‌زاده، کمک‌ها: محمد هاشمی‌نسب و حامد صفایی، داور چهارم: سعید لهراسبی

* آرمان‌گهر سیرجان - استقلال خوزستان، ساعت 19
داور: احمد مرشدی، کمک‌ها: محمدرسول ذورقی و نجف پناهی، داور چهارم: فرزین تمیزی

* فجر شهید سپاسی شیراز - نود ارومیه، ساعت 19:15
داور: محمدحسین زاهدی‌فرد، کمک‌ها: علی احمدی و حسین مرادی، داور چهارم: یعقوب آشوری

* رایکای بابل - آلومینیوم اراک، ساعت 19:30
داور: مرتضی منصوریان، کمک‌ها: داریوش صابرمطلق و پوریا زحمتی، داور چهارم: محمد ممتاز

* خوشه طلایی ساوه - مس رفسنجان، ساعت 19:40
داور: اشکان خورشیدی، کمک‌ها: علیرضا مرادی و مرتضی یوسف شهریاری، داور چهارم: علی صباحی

* هوادار تهران - قشقایی شیراز، ساعت 19:40
داور: ابوالفضل گرجی، کمک‌ها: محمدعلی رضایی و علی الفتی، داور چهارم: ابوالفضل دوستی

* گل ریحان البرز - بادران تهران، ساعت 19:40
داور: امیر ایار، کمک‌ها: سجاد نجفی‌نژاد و احد طوسی، داور چهارم: میثم صفاری

* داماش گیلانیان - نیروی زمینی تهران، ساعت 19:45
داور: رضا عادل، کمک‌ها: سعید باهنر و موسی مه‌آبادی، داور چهارم: شهاب محمدی

* ملوان بندرانزلی - علم و ادب تبریز، ساعت 19:45
داور: رضوان سرشار، کمک‌ها: جعفر رهبرفام و بابک قلی‌زاده، داور چهارم: مهدی نورمحمدی

منبع: خبرگزاری تسنیم

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین