کد خبر: ۶۵۵۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش بولتن نیوز،

سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

 

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی 

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

 

مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

 

مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

 

نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

 

کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

 

خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

 

اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

 

دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

 

قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

 

نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

 

فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

 

شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

 

گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

 

سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

 

آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

 

محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

 

تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

 

رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

 

اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

 

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

 

شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

 

زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

 

رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

 

بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: 48350

تعداد رأی منتخب: 26965

 

سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: 74063

تعداد رأی منتخب: 24767

 

پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: 108406

تعداد رأی منتخب: 24772

 

گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: 41990

تعداد رأی منتخب: 24169

 

شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: 57991

تعداد رأی منتخب: 20542

 

بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: 49451

تعداد رأی منتخب: 11863

 

بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: 144850

تعداد رأی منتخب: 72872

 

درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: 32870

تعداد رأی منتخب: 9184

 

گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: 50810

تعداد رأی منتخب: 23607

 

شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: 92343

تعداد رأی منتخب: 23358

 

ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: 41191

تعداد رأی منتخب: 17763

 

دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: 37030

تعداد رأی منتخب: 11021

 

اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: 43391

تعداد رأی منتخب: 14580

 

قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: 67059

تعداد رأی منتخب: 17196

 

بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: 34121

تعداد رأی منتخب: 16735

 

شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: 50984

تعداد رأی منتخب: 24452

 

اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: 27642

تعداد رأی منتخب: 15848

 

تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: 52575

تعداد رأی منتخب: 20286

 

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

 

خدابنده:

سید البرز حسینی

 

لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

 

بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

 

تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

تعداد رأی صحیح: 81840

تعداد رأی منتخب: 44973

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی 

تعداد رأی صحیح: 36602

تعداد رأی منتخب: 13752

 

آستارا:

غلامرضا مرحبا

تعداد رأی صحیح: 41018

تعداد رأی منتخب: 14834

 

رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

تعداد رأی صحیح: 51905

تعداد رأی منتخب: 16199

 

رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

تعداد رأی صحیح: 78624

تعداد رأی منتخب: 25474

 

شبستر: 

جعفر راستی 

تعداد رأی صحیح: 49104

تعداد رأی منتخب: 12596

 

میانه: 

علی شامی: 66025

بهنام صفایی: 66025

تعداد رأی صحیح:  66025

 

ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

تعداد رأی صحیح: 98689

تعداد رأی منتخب: 20130

 

میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

تعداد رأی صحیح: 96895

تعداد رأی منتخب: 43016

 

لنجان( به دور دوم کشیده شد):

حسین رجایی ریزی: 56261

علی یوسف پور: 8646

رای صحیح: 562619558

 

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

تعداد رأی صحیح: 97307

تعداد رأی منتخب: 43233

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

تعداد رأی صحیح: 68457

تعداد رأی منتخب: 29057

 

خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

تعداد رأی صحیح: 43522

تعداد رأی منتخب: 9638

 

خدابنده:

سیدالبرز حسینی

تعداد رأی صحیح: 81866

تعداد رأی منتخب: 9638

 

بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

تعداد رأی صحیح: 59160

تعداد رأی منتخب: 30430

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

تعداد رأی صحیح: 

تعداد رأی منتخب: 

 

اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: 72999

تعداد رأی منتخب: 29826

مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: 39196

تعداد رأی منتخب: 12075

 

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: 18505

صادق کرمی: 16372

آرای صحیح: 94090

 

شهرکرد، بن و سامان:

احود راستینه هفت‌جانی

تعداد رأی صحیح:  89600

تعداد رأی منتخب: 35879

 

ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: 124693

تعداد رأی منتخب: 33280

 

دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: 76247

تعداد رأی منتخب: 19589

 

ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 84826

تعداد رأی منتخب: 19454

 

سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: 119107

تعداد رأی منتخب: 43530

 

لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: 87930

تعداد رأی منتخب: 28399

 

رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: 83076

تعداد رأی منتخب: 38615

 

علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: 61591

تعداد رأی منتخب: 35907

 

خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: 35437

تعداد رأی منتخب: 15157

 

سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: 5959

اصغر سلیمی: 5908

تعداد رأی صحیح: 30299

گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: 39406

تعداد رأی منتخب: 21471

ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: 172320

تعداد رأی منتخب: 42296

کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: 90344

تعداد رأی منتخب: 38998

تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: 131627

تعداد رأی منتخب: 56706

خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: 101693

تعداد رأی منتخب: 63994

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: 126696

تعداد رأی منتخب: 29487

اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: 60978

تعداد رأی منتخب: 19312

رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: 66319

تعداد رأی منتخب: 24519

شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: 93264

تعداد رأی منتخب: 34083

نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: 80140

تعداد رأی منتخب: 28847

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: 79797

تعداد رأی منتخب: 39940

بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: 74631 

تعداد رأی منتخب: 37589

کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: 225460

تعداد رأی منتخب: 130195

بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: 58748

تعداد رأی منتخب: 18002

منبع: خبرگزاری فارس

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین