کد خبر: ۶۳۳۳۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
بخش بین‌الملل اسکار، امسال میزبان تعداد زیادی از فیلم‌های سینمایی است که باید برای پیروزی تلاش بسیار زیادی کنند.

به گزارش بولتن نیوز، 93 کشور نمایندگان خود را  برای حضور در اسکار مشخص کرده‌اند.

کشورهای «غنا» «نیجریه» و «ازبکستان» برای اولین‌بار در این جشن حضور خواهند داشت. برخی از کشورها مانند «ایران» و «مالزی» فیلم‌ مستند برای حضور در این مراسم ارسال کرده‌اند.

به‌نظر می‌رسد که از میان این 93 فیلم سینمایی که اسکار باید به یکی از آنان  جایزه بدهد، فیلم سینمایی «انگل» ساخته «بونگ جون هو» و برنده نخل طلای «کن» محصول کشور «کره جنوبی» و فیلم سینمایی «درد و افتخار» از «اسپانیا» به کارگردانی «پدرو آلمودوار» شانس‌های اصلی بخش بین‌الملل اسکارند.

ترجمه فهرست اسامی کامل فیلم‌های حاضر در بخش بین‌الملل اسکار، که توسط یکی از رسانه‌ها منتشر شده است به شرح زیر است:

آلبانی: «هیات نمایندگی» ساخته بوجار آلیمانی
الجزایر: «پاپیچا» به کارگردانی مونیا مدور
آرژانتین: «قهرمان‌های بازنده» ساخته سباستین برنزستای
ارمنستان: «شب طولانی» به کارگردانی ادگار باقداساریان
استرالیا: «سرزندگی» ساخته رود راتین
اتریش: «جوی» ساخته سودابه مرتضایی
بنگلادش: «آلفا» به کارگردانی ناصرالدین یوسف
بلاروس: «اولین اجرا» به کارگردانی آناستازیا میروشنیچنکو
بلژیک: «مادران ما» ساخته سزار دیاز
بولیوی: «برایت دلتنگ شدم» ساخته رودریگو بلوت
بوسنی و هرزگوین: «پسر» ساخته اینس تاوونیچ
برزیل: «زندگی نامرئی» به کارگردانی کریم اینوز
بلغارستان: «آگا» ساخته میلکو لازاروف
کامبوج: «در زندگی موسیقی» به کارگردانی کایلی سو و سوک ویسال
کانادا: «آنتیگون» ساخته سوفی دراسپ
شیلی: «عنکبوت» به کارگردانی آندرس وود
چین: «نژا» ساخته یو یانگ
کلمبیا: «مانوس» ساخته آلخاندرو لاندس
کاستاریکا: «بیداری مورچه‌ها» ساخته آنتونلا سوداساسی فورنیس
کرواسی: «مالی» ساخته آنتونیو نوییک
کوبا: «یک مترجم» ساخته سباستین و رودریگو باریوسو
جمهوری چک: «پرنده نقاشی شده» ساخته واسلاو مارهول
دانمارک: «ملکه قلب‌ها» به کارگردانی می‌ال توخی
جمهوری دومینیکن: «آپاراتچی» به کارگردانی خوزه ماریا گابرال
اکوادور: «بلندترین شب» به کارگردانی گابریله کالواچه
مصر: «رز‌های سمی» ساخته فوزی صالح
استونی: «حقیقت و عدالت» ساخته تانل توم
اتیوپی: «دویدن در برابر باد» ساخته یان فیلیپ وِیل
فنلاند: «قلب جوان احمق» به کارگردانی سلما ویهونن
فرانسه: «بینوایان» ساخته لادج لی
گرجستان: «شیندیسی» ساخته دیتو سینتسادزه
آلمان: «سیستم شکن» ساخته نورا فینگشایت
غنا: «ازالی» ساخته کوابنا گیانسا
یونان: «وقتی گوجه‌فرنگی‌ها با واگنر روبرو شدند» ساخته ماریانو اکونومو
هندوراس: «خون، اشتیاق و کافه» به کارگردانی کارلوس ممبرنو
هنگ کنگ: «توفان سفید 2: اربابان مواد مخدر» به کارگردانی هرمن یاو
مجارستان: «آنها که باقی ماندند» به کارگردانی بارناباس توث
ایسلند: «یک روز سفید، سفید» به کارگردانی فلینر پالماسون
هند: «پسر خیابان» به کارگردانی زویا اختر
اندونزی: «خاطرات بدن من» ساخته گارین نوگروهو
ایران: «در جست وجوی فریده» به کارگردانی کوروش عطایی و آزاده موسوی
ایرلند: «غزه» به کارگردانی گری کین و اندرو مک‌کانل
ایتالیا: «خائن» ساخته مارکو بلوکیو
ژاپن:انیمیشن «هوا خوردن با تو» ساخته ماکاتو شینکای
قزاقستان: «خانات قزاق: تخت طلا» به کارگردانی رستم عبدراشف
کنیا: «سابیرا» ساخته راونت سیپی چادا
کوزوو: «زانا» ساخته آنتونتا کاستراتی
قرقیزستان: «شفق قطبی» ساخته بکزات پیرماتوف
لتونی: «حرکت کننده» ساخته دیویس سیمانیس
لبنان: «1982» به کارگردانی ولید مؤنس
لیتوانی: «پل‌های زمان» ساخته کریستینه بریدی و اودریوس استونیس
لوکزامبورگ: «تل آویو در آتش» به کارگردانی سامح زعبی
مالزی: «م مثل مالزی» ساخته دیان لی و اینزا روسیل
مکزیک: «خدمتکار» ساخته لیلا آویلِس
مغولستان: «دزد» به کارگردانی اردنبلیج گانبول
مونته‌نگرو: «گذشته بی‌پایان» ساخته آندرو مارتینوویچ
مراکش: «آدم» به کارگردانی مریم توزانی
نپال: «بلبل» ساخته بینود پادل
هلند: «غریزه» ساخته هالینا راین
نیجریه: «شیردل» ساخته گنویو ناجی
مقدونیه شمالی: مستند «سرزمین عسل» ساخته لیوبومیر استفانوف و تامارا کوتفسکا
نروژ: «اسب‌های ربوده‌شده» به کارگردانی هانس پیتر مولاند
پاکستان: «کبوتر قرمز» ساخته کمال خان
فلسطین: «باید بهشت باشد» ساخته الیا سلیمان
پاناما: «همه تغییر می‌کنند» ساخته آرتورو مونته‌نگرو
پرو: «محراب» ساخته آلوادور دلگادو آپاریسیو
فیلیپین: «حکم دادگاه» ساخته ریموند ریبی گوتیِرِز
لهستان: «بدن مسیح» ساخته یان کوماسا
پرتغال: «قلمرو» ساخته تیگو گوئدیس
رومانی: «سوت‌زن‌ها» ساخته کرونلیو پرومبوی
روسیه: «قدبلند» ساخته کلنتمیر بالاگوف
عربستان سعودی: «کاندیدای عالی» به کارگردانی هیفاء المنصور
سنگال: «آتلانتیکز» به کارگردانی ماتی دیوپ
صربستان: «سلطان پتار اول» ساخته پتار ریستووسکی
سنگاپور: «یک سرزمین تصورشده» به کارگردانی یئو سو هووا
اسلواکی: «بگذار آنجا روشن باشد» ساخته مارکو اسکوپ
اسلوونی: «تاریخ عشق» ساخته سونیا پروسنک
آفریقای جنوبی: «شهر مشت‌زنی» ساخته جمیل اکستی کبکا
کره جنوبی: «انگل» ساخته بونگ جون هو
اسپانیا: «درد و افتخار» به کارگردانی پدرو آلمودوار
سوئد: «و سپس رقصیدیم» ساخته لوان آکین
سوییس: «سفر ماجرایی ولکبروش» ساخته میشاییل اشتاینر
ایوان: «عزیز سابق» ساخته چی ین هسو
یلند: «بوسه غیرانسانی» به کارگردانی سیتیسیری مونکولسیری
تونس: «پسر عزیز» ساخته محمد بن عطیا
ترکیه: «تعهد اسلی» ساخته سمیح کاپلان‌اوغلو
اوکراین: «به‌سوی خانه» به کارگردانی نریمان علیف
بریتانیا: «پسری که باد را خسته کرد» ساخته چیویتل اجیوفور
اوروگوئه: «صراف» ساخته فدریکو ویروج
ازبکستان: «نان داغ» به کارگردانی امید خامداموف
ونزوئلا: «غیرممکن بودن» ساخته پاتریسیا اورتگا
ویتنام: «خشم» به کارگردانی له وان کی یت

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم
برچسب ها: اسکار ، فیلم مستند ، کن

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین