کد خبر: ۲۶۴۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی - مشهد
دور دوم مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در مشهد مقدس مجدداً از ساعت ۱۵ پیگیری می‌شود.

به گزارش بولتن نیوز؛مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی از ساعت 9 صبح امروز در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز شده است که با برگزاری مسابقات دور دوم، نفرات راه یافته به دور بعد مشخص شدند.

با توجه به استراحت نفرات مدال‌دار مسابقات جهانی و طلایی‌های بازی‌های آسیایی در دور اول، مسابقات این دور به صورت تک حذفی برگزار و نفرات حذف شده مشخص شدند.

مسابقات دور دوم به صورت دو حذفی و دوره‌ای برگزار خواهد شد.

نتایج رقابت های این مرحله تا به این لحظه به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم:

امید قادری - محسن حاجی پور، برنده ( صفر بر 7)

عبدالمحمد پاپی، برنده - حمید سوریان (سوریان حاضر نشد)

66 کیلوگرم:

مهدی زیدوند، برنده - امین سوری (5 بر صفر)

محمدعلی گرایی - وحید میرفتح الهی، برنده (2 بر 2)

امید نوروزی: استراحت

71 کیلوگرم:

رامین طاهری - فرشاد بلفکه، برنده (3 بر 4)

برومند اصلان - افشین بیابانگرد، برنده (3 بر یک)

75 کیلوگرم:

فواد کریمی - سجاد فرج‌پور، برنده (3 بر 8)

سعید عبدولی، برنده - محمد کریمی (5 بر یک)

پیام بویری، برنده - سعید غلامی (9 بر 6)

محمدجعفر توسلی - رسول گرمسیری، برنده (2 بر صفر)

80 کیلوگرم:

یوسف اخباری - هوشنگ جبلی

مسیح اسلامی - یداله عرب جعفری

یوسف قادریان - مسعود مرادی

میلاد خسروی - علی زینتی رفاه

مهرداد بهرامی: استراحت

85 کیلوگرم:

مجتبی کریم‌فر - سامان عزیزی

حبیب الله اخلاقی - حسین نوری

وحید بیدار – میلاد مسعودی

98 کیلوگرم:

مهدی علیاری - مهدی زودآشنا

سیدمصطفی صالحی‌زاده - مهدی کشاورز

داود گیل‌نیرنگ - قاسم رضایی

130کیلوگرم:

مهدی نوری - حمید احمدی

بشیر باباجان زاده - آرمان نظری

محمدرضا اکبری - مسعود نعمت چکانی

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:

مهران رضازاده، برنده - مصطفی دامادی (12 بر 6)

رضا اطری - حسن رحیمی، برنده (5 بر 6)

61 کیلوگرم:

مهران نصیری - ایمان صادقی، برنده (3 بر 6)

حسن مرادقلی، برنده - عباس دباغی (5 بر 2)

فرزاد عموزاده خلیلی - بهنام احسان پور، برنده (2 بر 7)

جلال علیزاده - آرش دنگسرکی، برنده (4 بر 6)

65 کیلوگرم:

میثم حیدری، برنده - علی اصغر جبلی (8 بر 2)

محمدمهدی یگانه جعفری - میثم نصیری، برنده (8 بر 7)

سعید صالحی، برنده - سیداحمد محمدی

70 کیلوگرم:

مهدی تقوی، برنده - مرتضی گودرزی (5 بر 2)

حسن یزدانی، برنده - مسعود کمروند (11 بر صفر)

ایمان رحمانی ‌زاده، برنده - حمید الهیان (8 بر 6)

74کیلوگرم:

عباس یزدانی - حامد عاشق حسینی، برنده (4 بر 6)

عزت الله اکبری - علیرضا قاسمی، برنده (یک بر 11)

پیمان یاراحمدی، برنده - کیانوش نادری (9 بر 2)

محمد مکتب‌دار - مرتضی رضایی قلعه، برنده (4 بر صفر)

86 کیلوگرم:

میثم مصطفی جوکار - سیاوش پازوکی

علیرضا کریمی - وحید شاه محمدی

جلال زمان - یوسف پناهنده

محمدجواد ابراهیمی - رضا بیات

97 کیلوگرم:

رضا یزدانی - عباس طحان

امیر محمدی - الیاس بختیاری

اباذر اسلامی: استراحت

125 کیلوگرم:

پرویز هادی - سیدرضا موسوی

امیرحسین کیانیان - جعفر شمس ناتری

کمیل قاسمی: استراحت

دور دوم مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در مشهد مقدس مجدداً از ساعت 15 پیگیری می‌شود.


منبع: خبرگزاری تسنیم

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین