جشواره بزرگ والکس
کد خبر: ۱۲۹۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۵

به گزارش بولتن نیوز، جدول پخش برنامه های شبکه های یک دو، سه و چهار ،تهران، آموزش و نمایش به شرح زیر است

 

شبکه اول

عنوان برنامه

ساعت

صبح بخیر ایران

6:10

حرف حساب

9:25

نبردهای تام کت

10:40

سیمای خانواده

12:40

سریال صدر اعظم

15:15

جزائر سرزمین من

16:10

کتاب دا

17:25

ایران سبز

18:10

شیرین بهار

18:40

سریال چک برگشتی

20:05

راه مهر

21:55

سریال گروه ضربت

22:15

ثریا

23:15

 

شبکه دو

عنوان برنامه

ساعت

کودک و نوجوان

6:15

روز از نو

7

کودک و خردسال        (ململ)

9

خونه زندگی

10:45

کاوشگران حیات وحش

13:05

کلاه قرمزی 91

13:35

کودک و نوجوان

14:30

کودک و خردسال

15

عمو پورنگ

16:10

سفرنامه آب و آتش

17:10

زنگ تاریخ

18:35

سریال من مثل تو

18:50

کلاه قرمزی 91

21

سریال افسران پلیس

2:10 بامداد

حیوانات در حرکت

2:55

 

شبکه سه

عنوان برنامه

ساعت

ویتامین 3

7

ورزش و سلامتی

8:40

سلامت باشید

9

گود مقدس + مسابقات چوگان

9:50

ورزش در خانه

10:50

پشت صحنه

11:15

زلال احکام

12

مسابقه اتاق فرمان

12:35

سمت خدا

13:30

سریال جین، بیگانه با درد

14:25

بهونه

15:15

پخش مستقیم والیبال

15:40

آشپزخانه 3

19

پشت صحنه

19:45

سریال جین، بیگانه با درد

20:45

سفر بخیر

22:20

پخش مستقیم فوتبال    (پاریسن ژرمن – والنسیا)

23:15

 

 


شبکه چهار

عنوان برنامه

ساعت

طلوع

7

تکرار سرزمین خورشید

9:05

تکرار دلنوازان

9:35

تکرار پیشرفت ایران

10:15

تکرار در قلمرو حیوانات

11:10

گیاهان دارویی

11:45

اردیبهشت

12:30

تکرار مستند چهار

13:30

چهار سوی علم

15:15

تکرار آب و رنگ

15:45

در قلمرو حیوانات

16:15

سرزمین خورشید

18:30

آینه – بررسی مطبوعات جهان

19:05

مستند داخلی

20:30

چهار سوی علم

21:15

سریال روزگار قریب

22

مجله تئاتر

23:15

 

شبکه تهران

عنوان برنامه

ساعت

تن تن کارتون

6:05

شهر ورزشی

6:40

سلام تهران

7:15

تن تن کارتون

9:45

سیب

10:20

آشپزی به خانه بر می گردیم

11:05

سریال دو دوست

12:35

رنگین کمان

13:45

مثبت من

15

به خانه بر می گردیم

17

سریال تهران پلاک 1

19:05

شب های آرام

21:05

سکانس برتر

22

تهران ورزشی

22:25

سریال دو دوست

23:05

من نباید زنده باشم

35 دقیقه بامداد

آفرینش

1:50 بامداد

 

 

شبکه آموزش

عنوان برنامه

ساعت

صبحی دیگر

9:15

سریال کارگاه علوی

10:55

مستند 7 رخدادهای بزرگ طبیعت تکرار

12:25

انیمیشن

14:10

مجله هنری

15:30

باز باران (زنده)

19:20

سریال کارگاه علوی

20

گل های برتر فوتبال

21:45

پرده خیال

22

این راه نزدیک است

22:15

رادیو هفت (زنده)

23

مستند 7 (صد کشف برتر)

30 دقیقه بامداد

 

شبکه نمایش

عنوان برنامه

ساعت

مینوس

7

کارآگاه دی

9

ببرها گریه نمی کنند

11

جوجه تیغی ها

13:20

بچه های کوه آلپ

15

دختری از مریخ

19

پیرمرد و دریا

21

عملیات مرداب

23

 

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
تلگرام
اینستا
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین