کد خبر: ۵۹۲۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
گزارشی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر؛
ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در آخرین دقایق دهمین و آخرین روز از برگزاری این دوره از جشنواره نامزدهای...

به گزارش بولتن نیوز، نامزدهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در بخش‌های مختلف لحظاتی پیش در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه اعلام گردیدند.

ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در آخرین دقایق دهمین و آخرین روز از برگزاری این دوره از جشنواره نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره فیلم فجر را به شرح زیر اعلام کرد:

 

بهترین طراحی لباس:

محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، مشکین مهرگان(سمفونی نهم)، محمدرضا شجاعی(ماجرای نیمروز: ردخون)، امیر ملک پور(غلامرضا تختی)، الهام معین(مسخره باز)

 

طراحی صحنه:

سهیل دانش (مسخره باز)، محمدرضا شجاعی (شبی که ماه کامل شد)، کیوان مقدم )(غلامرضا تختی). محسن نصراللهی (متری شیش و نیم و سرخپوست)، کامیاب امینی عشایری (23 نفر)

 

بهترین چهره پردازی:

ایمان امیدواری(شبی که ماه کامل شد)، مجید اسکندری (سمفونی نهم)، شهرام خلج (ماجرای نیمروز؛ رد خون)، سعید ملکان (غلامرضا تختی)،  ایمان امیدواری (مسخره باز)، عباس عباسی (23 نفر)

 

بهترین تدوین:

محمدرضا موئینی(سمفونی نهم)، بهرام دهقانی(متری شیش و نیم)، خشایار موحدیان(قسم)، محمدنجاریان(ماجرای نیمروز:ردخون)، میثم مولایی(غلامرضا تختی)

 

بهترین صدابرداری:

ایرج شهزادی (متری شیش و نیم)، مسیح سراج (پالتو شتری)، بهمن اردلان (23 نفر)، منصور شهبازی (طلا)، مهدی ابراهیم‌زاده (قسم)

 

بهترین صداگذاری:

امیرحسین قاسمی(متری شیش و نیم)، حسین ابوالصدق(سمفونی نهم)، مهرشاد ملکوتی(ماجرای نیمروز: رد خون)، امیرحسین قاسمی(غلامرضا تختی)، آرش قاسمی( شبی که ماه کامل شد)

 

بهترین فیلمبرداری:

حمید خضوعی(غلامرضا تختی)، هومن بهمنش(متری شیش و نیم)، شهرام نجاریان(خون خدا)، علی قاضی(مسخره باز)، هادی بهروز(ماجرای نیمروز :ردخون)، مسعود سلامی(آشفته‌گی)

 

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

محسن روزبهانی (23نفر)، ایمان کرمیان (سمفونی نهم)، آرش آقابیک (شبی که ماه کامل شد)، ارشا اقدسی (قسم)، ایمان کرمیان (ماجرای نیمروز؛ رد خون)

 

بهترین موسیقی متن:

پیمان یزدانیان (متری شش و نیم و بنفشه آفریقایی)، امین هنرمند (قصر شیرین)، افشین عزیزی (غلامرضا تختی)، مسعود سخاوت دوست (شبی که ماه کامل شد)، کریستف رضاعی (ناگهان درخت و سال دوم دانشکده من)

 

بهترین نقش مکمل زن:
زهره عباسی (ناگهان درخت)، ژیلا شاهی (قصر شیرین)، فرشته صدرعرفایی  (شبی که ماه کامل شد)، نیوشا علیپور (قصر شیرین)،پانته‌آ پناهی‌ها (درخونگاه)

 

بهترین نقش مکمل مرد:

آرمین رحیمیان (شبی که ماه کامل شد)،نوید محمدزاده (متری شیش و نیم)،حسن پورشیرازی (قسم)،یونا تدین (قصر شیرین)، علی نصیریان (مسخره باز)، جواد عزتی (ماجرای نیمروز: رد خون)

 

بهترین فیلمنامه:

محسن تنابنده(قسم)، محسن قرائی، محمد داوودی(قصر شیرین)، نیما جاویدی(سرخپوست)، پرویز شهبازی(طلا)، نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی(شبی که ماه کامل شد)

 

بهترین کارگردانی:

بهرام توکلی(غلامرضا تختی)، نیما جاویدی(سرخپوست)، نرگس آبیار(شبی که ماه کامل شد)، سعید روستایی(متری شیش و نیم)، رضا میرکریمی(قصرشیرین)، محمدحسین مهدویان(ماجرای نیمروز:ردخون)

 

بهترین بازیگر نقش اول زن:

مهناز افشار،الناز شاکردوست،ژاله صامتی،بهنوش طباطبایی،فاطمه معتمدآریا

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

حامد بهداد،امین حیایی،هوتن شکیبا،پیمان معادی،نوید محمدزاده

 

بهترین فیلم:

سرخپوست(تهیه کننده مجید مطلبی)، شبی که ماه کامل شد(تهیه کننده محمدحسین قاسمی)، غلامرضا تختی(تهیه کننده سعید ملکان)، متری شیش و نیم(تهیه کننده سیدجمال ساداتیان)، ماجرای نیمروز:ردخون(تهیه کننده سیدمحمد رضوی)، قصر شیرین(تهیه کننده رضا میرکریمی)

منبع: خبرگزاری میزان

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین