کد خبر: ۴۹۹۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی – تهران
نتایج کامل دیدارهای مقدماتی روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

به گزارش بولتن نیوز، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

 

 

کشتی آزاد:

 

57 کیلوگرم:

رضا اطری (مازندران) برنده - علیرضا حاتمی (کیش)

نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده - محمد طهماسبی زاده (گلستان)

رضا اطری (مازندران) برنده – حمید خلیلی (مازندران)

نادر حاج آقا نیا (کرمان) برنده – علیرضا حاتمی (کیش)

حمید خلیلی (مازندران) – محمد طهماسبی زاده (گلستان) برنده

نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران)

محمد طهماسبی زاده (گلستان) – رضا اطری (مازندران) برنده

 

65 کیلوگرم:

محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده

فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران) برنده

مرتضی قیاسی (لرستان) – میثم نصیری (زنجان) برنده

سامان بهاری (قزوین) – میثم حیدری (زنجان) برنده

فرزاد عموزاده (مازندران) برنده – سیاوش احمدزاده (کردستان)

پیمان بیابانی (تهران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده

میثم حیدری (زنجان) – میثم نصیری (زنجان) برنده

سامان بهاری (قزوین) – مرتضی قیاسی (لرستان) برنده

نوید زنگنه (توابع تهران) برنده – سیاوش احمد زاده (کردستان)

پیمان بیابانی (تهران) – فرزاد عموزاده (مازندران) برنده

فرزاد عموزاده (مازندران) – میثم نصیری (زنجان) برنده

نوید زنگنه (توابع تهران) – مرتضی قیاسی (لرستان)

پیمان بیابانی (تهران) برنده – میثم حیدری (زنجان)

میثم نصیری (زنجان) برنده- پیمان بیابانی (تهران)

مرتضی قیاسی (لرستان) برنده – فرزاد عموزاده (مازندران)

 

74 کیلوگرم:

رضا افضلی (کرمانشاه) برنده – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)

محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده

مصطفی قیاسی (لرستان) برنده – سیدعلی موسوی (گیلان)

مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)

بهمن تیموری (کرمانشاه) – حسین الیاسی (مازندران) برنده

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده- امید حسن تبار (مازندران)

حمیدرضا زریدن پیکر (توابع تهران) برنده- رضا افضلی (کرمانشاه)

مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده

امید حسن تبار (مازندران) – حسین الیاسی (مازندران) برنده

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – بهمن تیموری (کرمانشاه)

حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده

حسین الیاسی (مازندران) برنده – مسعود کمروند (مرکزی)

حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)- پیمان یاراحمدی (لرستان)

حسین الیاسی (مازندران) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)

 

97 کیلوگرم:

الیاس بختیاری (البرز) برنده – سینا غلامی (مازندران)

حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران) برنده

حمید کمروند (مرکزی) – اکبر سبحانی (اردبیل) برنده

حسن رحیمی (تهران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده

عباس طحان (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)

مجتبی گلیج (مازندران) برنده – الیاس بختیاری (البرز)

امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده-  اکبر سبحانی (اردبیل)

حسن رحیمی (تهران) برنده – حمید کمروند (مرکزی)

الیاس بختیاری (البرز) – حسین رمضانیان (مازندران) برنده

مجتبی گلیج (مازندران) – عباس طحان (مازندران) برنده

حسن رحیمی (تهران) برنده – اکبر سبحانی (اردبیل)

عباس طحان (مازندران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده

مجتبی گلیج (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)

امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده – مجتبی گلیج (مازندران)

عباس طحان (مازندران) – حسن رحیمی (تهران) برنده

 

 

کشتی فرنگی:

 

66 کیلوگرم:

محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

وحید میرفتح الهی (تهران) برنده – نیما اسماعیلی (تهران)

علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – سامان عبدولی (خوزستان)

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) برنده – حامد آقا کاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – علی ارسلان (مازندران)

محمد الیاسی (خوزستان) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمدرضا گرایی (فارس) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) – علی ارسلان (مازندران) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – امین سوری (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – علی ارسلان (مازندران)

امین سوری (خوزستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – محمد الیاسی (خوزستان)، برنده

 

75 کیلوگرم:

رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران) برنده

حسین فروزنده (تهران) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) ، برنده – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

پژمان پشتام (تهران) برنده – هادی علیزاده پورنیا (قم)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) برنده– حسین فروزنده (تهران)

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده – فرشاد رستمی کیا (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) برنده – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) – حسین فروزنده (تهران) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده – پیام بویر ی (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده

فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – پیام بویری (خوزستان) برنده

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)، برنده- پژمان پشتام (تهران)

 

85 کیلوگرم:

مهدی فلاح (تهران) برنده – امیر کرمی (ایلام)

محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران) برنده

مهدی فلاح (تهران) – حسین نوری (زنجان) برنده

محمد ابراهیمی (کردستان) برنده – امیر گرمی (ایلام)

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

محمد ابراهیمی (کردستان) – مهدی فلاح (تهران) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – سامان عزیزی (کردستان)

مهدی فلاح (تهران) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

مهدی فلاح (تهران) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

 

130 کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده (تهران) برنده – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)

شادمان عظیمی (فارس) برنده – علی خلج (قزوین)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

محسن فتاحی (گیلان)  برنده – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – بهنام مهدیزاده (تهران)

شادمان عظیمی (فارس) – مسعود نعمت چگانی (خوزستان) برنده

محسن فتاحی (گیلان) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان) برنده

امیر قاسمی منجزی (خوزستان) – بهنام مهدی زاده (تهران) برنده

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – مسعود نعمت چگانی (خوزستان)

 

 

پهلوانی:

 

60 کیلوگرم:

رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی) -  رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) برنده

محسن خرم جاه (البرز) – سجاد صالح پور (اصفهان)

سجاد صالح پور (اصفهان) – رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) برنده

 

80 کیلوگرم:

هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

سید جعفر قاسمی (مازندران)  برنده  – فرید محمدی (تهران)

سید جعفر قاسمی (مازندران) – هادی قدیمی (خراسان جنوبی) برنده

فرید محمدی (خراسان شمالی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

سید جعفر قاسمی (مازندران) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

 

100 کیلوگرم:

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  - امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) – جلیل پیرمردی (تهران) برنده

امیر ارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده – جلیل پیرمردی (تهران)

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها: مقدماتی ، کشتی ، تهران

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین