کد خبر: ۴۹۸۹۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی - تهران
مراسم وزن‌کشی مسابقات روز نخست رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی بزرگسالان عصر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد.
به گزارش بولتن نیوز، رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود. نتایج قرعه کشی مسابقات روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد

57 کیلوگرم:
استراحت: حمید خلیلی (مازندران)
کشتی:رضا اطری (مازندران) - علیرضا حاتمی (کیش)، نادر حاج آقانیا (کرمان) - محمد طهماسبی زاده (گلستان)

65 کیلوگرم:
استراحت: میثم نصیری (زنجان) - مرتضی قیاسی (لرستان) میثم حیدری (زنجان) سامان بهاری (قزوین) – سیاوش احمدزاده (کردستان) فرزاد عموزاده (مازندران)
کشتی:محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران)، فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران)

74 کیلوگرم:
استراحت: حسین الیاسی (مازندران) – بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران) – پیمان یاراحمدی (لرستان) رضا افضلی (کرمانشاه) – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)
کشتی: محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)، مصطفی قیاسی (لرستان) – سیدعلی موسوی (گیلان)، مسعود کمروند (مرکزی)- محمدرضا خدر (سمنان)

97 کیلوگرم:
استراحت: اکبر سبحانی (اردبیل) – حمید کمروند (مرکزی) - امیر محمدی (خراسان شمالی) – حسن رحیمی (تهران)- حسین رمضانیان (مازندران) – عباس طحان (مازندران)
کشتی: الیاس بختیاری (البرز) – سینا غلامی (مازندران)، حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران)

کشتی فرنگی

66 کیلوگرم:
استراحت: حامد آقاکاشی (قزوین) – علی ارسلان (مازندران) – سامان عبدولی (خوزستان) – امین سوری (خوزستان) – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) – محمدرضا گرایی (فارس)
کشتی:محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان)، وحید میرفتح الهی (تهران) – نیما اسماعیلی (تهران)

75 کیلوگرم:
استراحت: علی نوروزی (توابع تهران) – حسین فروزنده (تهران) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)- پیام بویری (خوزستان) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – هادی علیزاده پورنیا (قم)
کشتی:رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران)

85 کیلوگرم:
استراحت: حسین نوری (زنجان)
کشتی:مهدی فلاح (تهران) – امیر کرمی (ایلام)، محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان)، دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران)

130 کیلوگرم:
کشتی:بهنام مهدی زاده (تهران) – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)، شادمان عظیمی (فارس) – علی خلج (قزوین)، شهاب قوره جیلی (تهران) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)، محسن فتاحی (گیلان) – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

پهلوانی

60 کیلوگرم:
رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز)
امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان)

80 کیلوگرم:
هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی)
سید جعفر قاسمی (مازندران) – فرهاد عبدی (تهران)

100 کیلوگرم:
اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  - امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی)
استراحت: جلیل پیرمردی (تهران)

منبع: خبرگزاری تسنیم
برچسب ها: وزن‌کشی ، کشتی ، تهران

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین