کد خبر: ۲۸۲۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
حریفان تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران در دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان مشخص شدند.

به گزارش بولتن نیوز و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 23 سال جهان از دوم تا نهم شهریور به میزبانی شهر دبی امارات برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها 12 تیم در دو گروه شرکت می‌کنند که تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در گروه B با تیم‌های کوبا، مکزیک، روسیه، تونس و ترکیه همگروه است.

در گروه A نیز تیم‌های ملی امارات (میزبان)، آرژانتین، برزیل (قهرمان دوره گذشته)، مصر، ایتالیا و کره‌جنوبی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی زیر 23 سال ایران در دیدار افتتاحیه این مسابقات به مصاف تیم ملی زیر 23 سال تونس می‌روند.

این رقابت‌ها در دو سالن ورزشی شیخ راشد مکتوم در مجموعه ورزشی حمدان و باشگاه النصر برگزار می‌شود.

برنامه کامل دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 23 سال جهان به وقت تهران به قرار زیر است:

- دوشنبه دوم شهریور:

ساعت 14:30؛ ایران تونس (گروه B)

ساعت 16:30؛ آرژانتین کره جنوبی (گروه A)

ساعت 17؛ روسیه ترکیه (گروه B)

ساعت 19؛ برزیل مصر (گروه A)

ساعت 19:30؛ کوبا مکزیک (گروه B)

ساعت 23:00؛ امارات ایتالیا (گروه A)

- سه شنبه سوم شهریور:

ساعت 16:30؛ کره جنوبی ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ مکزیک تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ آرژانتین مصر (گروه A)

ساعت 19:00؛ کوبا ترکیه (گروه B)

ساعت 21:30؛ امارات برزیل (گروه A)

ساعت 21:30؛ ایران روسیه (گروه B)

چهارشنبه چهارم شهریور:

ساعت 16:30؛ برزیل ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ روسیه ترکیه (گروه B)

ساعت 19:00؛ امارات آرژانتین (گروه A)

ساعت 19:00؛ ایران کوبا (گروه B)

ساعت 21:30؛ کره جنوبی مصر (گروه A)

ساعت 21:30؛ مکزیک ترکیه (گروه B)

پنجشنبه پنجم شهریور:

ساعت 16:30؛ مصر ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ ترکیه تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ امارات کره جنوبی (گروه A)

ساعت 19:00؛ ایران مکزیک (گروه B)

ساعت 21:30؛ برزیل آرژانتین (گروه A)

ساعت 21:30؛ روسیه کوبا (گروه B)

جمعه ششم شهریور: کلیه تیم‌های شرکت کننده استراحت دارند

شنبه هفتم شهریور:

ساعت 16:30؛ آرژانتین ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ کوبا تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ برزیل کره جنوبی (گروه A)

ساعت 19:00؛ روسیه مکزیک (گروه B)

ساعت 21:30؛ امارات مصر (گروه A)

ساعت 21:30؛ ایران ترکیه (گروه B)

پس از پایان دور مقدماتی تیم‌های شرکت کننده در هر گروه براساس امتیازات کسب شده، رتبه‌بندی می‌شوند و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی صعود خواهند کرد.

یکشنبه هشتم شهریور تیم‌های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری با هم مسابقه می‌دهند. تیم‌های پیروز به دیدار نهایی و تیم‌های بازنده به مسابقه رده‌بندی این رقابت‌ها صعود می‌کنند که روز دوشنبه نهم شهریور این دو مسابقه برگزار می‌شود و با معرفی چهار تیم برتر این رقابت‌ها خاتمه پیدا می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین