جشواره بزرگ والکس
کد خبر: ۱۲۹۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۳
به گزارش بولتن نیوز، جدول پخش برنامه های شبکه های یک دو، سه و چهار ،تهران، آموزش و نمایش به شرح زیر است

 

شبکه اول

عنوان برنامه

ساعت

صبح بخیر ایران

6:10

حرف حساب

9:25

خراسان سرزمین آفتاب

10:25

سیمای خانواده

12:35

ایران دیاری برای تمام فصول

14:40

سریال صدر اعظم

15:20

بازارهای سنتی

16:15

سیمای آزادی

17:25

کتاب دا

17:55

ایران سبز

18:05

سریال چک برگشتی

19:55

سریال صدر اعظم

22:15

این شب ها

23:10

                    

شبکه دو

عنوان برنامه

ساعت

کودک و نوجوان

6:15

روز از نو

7

خردسال و کودک (گل گندم)

9

خونه زندگی

10:45

فیلم سینمایی

13:05

کودک و نوجوان

14:35

کودک و خردسال(عمو مهربون)

15

عصر خانواده

16:50

سریال مثل من مثل تو

18:50

کلاه قرمزی 91

21

زنده باد زندگی

15 دقیقه بامداد

سریال افسران پلیس

2:25 بامداد

 

 

شبکه سه

عنوان برنامه

ساعت

ویتامین 3

7

ورزش و سلامتی

8:40

سلامت باشید

9

فنون شرقی (پخش مستقیم لیگ برتر جودو)

9:50

ورزش در خانه

10:50

زلال احکام

12

مسابقه اتاق فرمان

12:35

سمت خدا

13:30

سریال خارجی جین بیگانه با درد

14:25

بهونه

15:15

پخش مستقیم فوتبال (ذوب آهن-پرسپولیس)

15:30

سریال جین، بیگانه با درد

20:45

مکث (قاچاق کالا)

22:15

پخش مستقیم فوتبال( منچستر یونایتد-رئال مادرید)

23:15

 

شبکه چهار

عنوان برنامه

ساعت

طلوع

7

تکرار سرزمین خورشید

9:05

دلنوازان

9:35

تکرار مستند خارجی درخواستی

10:15

تکرار در قلمرو حیوانات

11:10

گیاهان دارویی

11:40

اردیبهشت

12:30

تکرار طنز پیشگان

13:30

چهارسوی علم

15:15

تکرار آسمان شب

16

تکرار بازرس لینلی

20:30

مستند بازمانده

22:30

چهار سوی علم جدید

23:15

دلنوازان

24

در قلمرو حیوانات

30 دقیقه بامداد

 

شبکه تهران

عنوان برنامه

ساعت

تن تن کارتون

6:05

شهر ورزشی

6:40

سلام تهران

7:15

تن تن کارتون

9:45

دانستنیها

10:20

آشپزی به خانه بر می گردیم

11:05

سریال تهران پلاک 1

12:35

رنگین کمان

1:45

بدترین شرایط

15

پله پنجم

15:35

یک سبد سلامتی

16:20

به خانه بر می گردیم

17

سریال دو دوست

19:05

شب های آرام

21:05

درخت دوستی

22:35

سریال تهران پلاک 1

23:05

من نباید زنده باشم

35 دقیقه بامداد

آفرینش

1:50 بامداد

  

شبکه آموزش

عنوان برنامه

ساعت

صبحی دیگر

9:15

سریال کارگاه علوی

10:55

مستند 7 گردش زمین (تکرار)

12:25

انیمیشن

14

مجله هنری

15:30

سیری در سبلان

17:50

باز باران

19:20

سریال کارگاه علوی (تکرار)

20

مجله هنری

20:45

جعل

21

گل های برتر فوتبال

21:45

رادیو هفت (تکرار)

23

مستند 7(رخدادهای بزرگ طبیعت)

30 دقیقه بامداد

 

شبکه نمایش

عنوان برنامه

ساعت

زلزله

7

ده ببر کوانگ تونگ

9

عمر مختار 2

11

جا مانده

13:20

بچه های کوه آلپ

15

مینوس

17

کارآگاه دی

19

ببرها گریه نمی کنند

21

تغییر چهره

23

 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
تلگرام
اینستا
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین