کد خبر: ۵۲۸۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
۸ فرنگی‌کار ایران با شکست مقابل رقبا به کار خود در رقابت های بین المللی تورلیخانوف قزاقستان بدون رسیدن به مدال پایان دادند.

به گزارش بولتن نیوز، رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف در قزاقستان با حذف ۸ فرنگی‌کار ایران و ناکامی در رسیدن به مدال برای نمایندگان ایران همراه بود.

در روز دوم این رقابت ها کرامت عبدولی در وزن ۶۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه یک بر یک مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد در همین وزن محمدرضا گرایی نیز در دور اول با نتیجه ۸ بر ۵ مغلوب حریفی از کشور میزبان شدو از دور رقابت ها کنار رفتند.

امین کاویانی نژاد دیگر نماینده کشورمان در وزن ۶۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد کشتی گیر قزاقستانی گذشت اما در دور سوم با نتیجه یک بر یک مغلوب حریف روس شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل کشتی گیری از کشور اوکراین شکست خورد و شهاب قوره جیلی نیز در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک مغلوب حریف روس خود شد و از دور رقابت ها کنار رفتند.
در روز نخست این رقابت ها، در وزن ۵۹ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل حریف قزاق شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن ۷۵ کیلوگرم شایان عفیفی با نتیجه ۴ بر یک مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و حذف شد.

پیام بویری در وزن ۷۵ کیلوگرم نیز در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد حریف خود گذشت اما در دور بعد مقابل کیم هیونگ وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر، از دور رقابت ها کنار رفت.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۹ کیلوگرم: ۱- کیم سئوگ هاک (کره جنوبی) ۲- روسلان ایتمگنوف (قزاقستان) ۳- نورسلطان کالمیرزایف (قزاقستان) و فیروز توختایف (ازبکستان)
۶۶ کیلوگرم: ۱- دانیار کالینوف (قزاقستان) ۲- آلمات کبیسبایف (قزاقستان) ۳- آلان میرزویان (روسیه) و پاول سالیف (روسیه)
۷۵ کیلوگرم: ۱- فاتح چنگیز (ترکیه) ۲- میندیا تسولوکیدزه (گرجستان) ۳- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) و شماگی بولکوادزه (گرجستان)
۸۵ کیلوگرم: ۱- ژان بلنیوک (اوکراین) ۲- روبرت کوبلیاشویلی (گرجستان) ۳- نیکولای استادوب (بلاروس) و لاشا گوبادزه (گرجستان)
۹۸ کیلوگرم: ۱- نیکیتا ملنیکوف (روسیه) ۲- دمیتری تیمچنکو (اوکراین) ۳- ارکین شایکنوف (قزاقستان) و دانیل سوتنیکوف (روسیه)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- لوان آرابولی (گرجستان) ۲- زویادی پاتاریدزه (گرجستان) ۳- ویتالی اسچور (روسیه) و نورماخان تینالیف (قزاقستان)

این مسابقات در شش وزن و در رده ی سنی بزرگسالان برگزار شد.

منبع: ایسنا

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین