کد خبر: ۳۳۳۷۸۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
آخرین بروز رسانی ساعت 12:20
290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

جداول تازه‌ترین نتایج «مجلس» در استان‌هابه گزارش بولتن نیوز، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها وتعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:

در این جدول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، در ستون تعداد آرا، (مرحله دوم) در کنار آمار منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل می‌شود و نتایج ذکر شده در آن قطعی و نهایی است.

آخرین بروز رسانی ساعت 12:20 روز یکشنبه 94/11/9

* استان آذربایجان شرقی:

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو



تبریز، آذرشهر و اسکو



تبریز، آذرشهر و اسکو



تبریز، آذرشهر و اسکو



تبریز، آذرشهر و اسکو



تبریز، آذرشهر و اسکو



بستان آباد
محمد وحدتی هلان
20006
ملکان
سلمان خدادادی
33132
شبستر علی علیلو(8511) معصومه آقاپورعلی شاهی(12314)
مرحله دوم
سراب
یوسف داوودی(16284) محمد نصیرپور سردهایی(15015) مرحله دوم
میانه



میانه



اهر و هریس مهدی حسینیان سراچه‌لو(13343)
بیت‌اله عبدالهی(17072) مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده

36936
هشترود و چاراویماق



بناب



ورزقان



مرند و جلفا
محمد حسن نژاد(29063) کریم شافعی(29672) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر
مهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512)
مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه



ارومیه



ارومیه



سلماس رسول جلایر سر نقی(18321) شهروز برزگر کاشانی(16463)
مرحله دوم
مهاباد
جلال محمودزاده
46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب



میاندوآب، شاهین دژ و تکاب



نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین زاده 61972
خوی و چایپاره سیدتقی کبیری

73694
پیرانشهر و سردشت



بوکان
محمد قسیم عثمانی
47162
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط



* استان اردبیل

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین



اردبیل، نمین، نیر و سرعین



اردبیل، نمین، نیر و سرعین



مشکین شهر



پارس آباد و بیله سوار
ایرج بیگدلو(20499) و شکور پورحسین شقلاق(17475)
مرحله دوم
خلخال و کوثر



گرمی

سید حمایت میرزاده 21399

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان



اصفهان



اصفهان



اصفهان



اصفهان



نجف آباد، تیران و کرون



فریدن، فریدون شهر و چادگان



مبارکه
زهرا سعیدی مبارکه
20463
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد

16100
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی

60411
شهرضا و دهاقان



خمینی شهر محمد جواد ابطحی

45512
نایین، خور و بیابانک
عباس‌علی پوربافرانی
11154
سمیرم



نطنز و بخش قمصر
مرتضی صفاری نطنزی
9842
لنجان محسن کوهکن ریزی

38177
کاشان و آران بیدگل



فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی

56208
گلپایگیان و خوانسار

علی بختیار 14371

* استان البرز

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج



کرج



ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان



* استان ایلام

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول



ایلام، ایوان و چرداول



دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره
شادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749)
مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم



دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری

54208
بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری 41922
دشتستان

محمدباقر سعادت 36916

* استان تهران

هنوز در حوزه تهران اسامی قطعی نشده و در این جدول هم فقط نام 30 نفر اول اعلام شده از سوی ستاد انتخابات کشور درج شده است

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران

محمدرضا عارف 1287862
تهران

علی مطهری 1151551
تهران

علیرضا محجوب 1046923
تهران

سهیلا جلودارزاده 1039836
تهران

الیاس حضرتی 1020705
تهران

کاظم جلالی 996428
تهران

محمدرضا بادامچی 990085
تهران

فریده اولادقباد 984545
تهران

مصطفی کواکبیان 960008
تهران

سیده فاطمه حسینی 958783
تهران

پروانه سلحشوری 945415
تهران

ابوالفضل سروش 943647
تهران

علی نوبخت حقیقی 933493
تهران

غلامرضا حیدری 932358
تهران

فاطمه سعیدی 929316
تهران

مهدی شیخ 925283
تهران

محمود صادقی 926781
تهران

محمدعلی وکیلی 924309
تهران

بهروز نعمتی 916018
تهران

پروانه مافی 915808
تهران

فاطمه ذوالقدر 910487
تهران

محمدجواد فتحی 895567
تهران

سیدفرید موسوی 893627
تهران

طیبه سیاووشی شاه عنایتی 893260
تهران

محمدرضا نجفی 892897
تهران

داود محمدی 892394
تهران

محسن علیجانی زمانی 888755
تهران

احمد مازنی 884725
تهران

علیرضا رحیمی 879900
تهران

عبدالرضا هاشم‌زایی 861463

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان
محمد خالدی
38751
شهرکرد، بن و سامان

اردشیر نوریان 42152
بروجن
خدیجه ربیعی فرا دنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108)
مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197)
علی کاظمی بابا حیدری (21956) مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی

59361
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه
محمدرضا امیرحسنخانی
51615
نهبندان و سربیشه



قائنات فرهاد فلاحتی

30012

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه



بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه



شیروان
عبدالرضا عزیزی
27179
اسفراین هادی قوامی
24195

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات



مشهد و کلات



مشهد و کلات



مشهد و کلات



مشهد و کلات



تربت جام، تایباد و باخزر
جلیل رحیمی جهان آبادی
108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی 48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی(31317) سعید باستانی(39571)
مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیز



گناباد و بجستان



سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب



سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب



نیشابور و فیروزه



نیشابور و فیروزه



فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه



قوچان و فاروج



درگز



خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی 44379

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی



اهواز و باوی



اهواز و باوی



آبادان



آبادان



آبادان



بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان



رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان

25455
دزفول



شادگان مجید ناصری‌نژاد

24710
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری قندعلی()23367 علی عسکرظاهری عبده‌وند(25646)
مرحله دوم
اندیمشک فریدون حسوند

39093
ایذه و باغملک



شوشتر و گتوند
سهراب گیلانی
36914
خرمشهر
عبدالله سامری
19318
بهبهان



دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی

20643
شوش سید راضی نوری

37764

* استان زنجان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم



زنجان و طارم



ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خانمحمدی خرمی(25037) محمد عزیزی(25324)
مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق



خدابنده



* استان سمنان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود سیدحسن حسینی

49970
سمنان و مهدی شهر



دامغان ابوالفضل حسن بیگی

17244
گرمسار غلامرضا کاتب

23668

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان

علی یارمحمدی 98191
زاهدان حسینعلی شهریاری

86098
زابل، زهک و هیرمند حبیب‌اله دهمرده

114439
زابل، زهک و هیرمند
احمدعلی کیخا
64950
چابهار، نیک شهر و کنارک



خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین



ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار



سراوان، سیب، سوران و زابلی
محمد باسط درازهی
60347

* استان فارس

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز



شیراز



شیراز



شیراز



داراب و زرین دشت



سروستان، کوار و خرامه



مرودشت مهدی برومندی

55797
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور

38766
فسا



جهرم



آباده و بوانات



نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(16330) اصغر مسعودی(18354)
مرحله دوم
ممسنی و رستم



اقلید
سید حسین افضلی
20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین



کازرون



لامرد و مهر

سیدمحسن علوی 40414
سپیدان

علاء الدین خادم 37777

* استان قزوین

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز



قزوین، آبیک و البرز



تاکستان



بوئین زهرا

روح‌الله بابایی صالح 33486

* استان قم

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم



قم



قم



* استان کردستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره



سنندج و دیواندره



بیجار
حمدالله کریمی
15919
سقز و بانه

محسن بیگدلی 58670
قروه و دهگلان
علی محمد مرادی
39032
مریوان و سروآباد
منصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819)
مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی

157450
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی

108316
رفسنجان و انار



زرند و کوهبنان

حسین امیری خامکانی 35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب



سیرجان و بردسیر
شهباز حسن پور بیگلری
54970
جیرفت



بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حبیب الله نیکزاد پناه 72985
شهر بابک

علی اسدی 16956
بافت، رابر و ارزوئیه



* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه



کرمانشاه



کرمانشاه



کنگاور، صحنه و هرسین



اسلام آباد غرب



قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری

30731
سنقر



پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر



* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی و چرام



گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردن 66103
بویر احمد و دنا



*استان گلستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری(43310)
نورمحمد تربتی‌نژاد(47467) مرحله دوم
گرگان و آق قلا
عبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094)
مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش



آزادشهر و رامیان



گنبد کاووس



کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان



علی‌آباد کتول



*استان گیلان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت



رشت



رشت



لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی 28846
رودبار



بندانزلی



صومعه سرا
کاظم دلخوش اباتری
35906
رودسر و املش اسدالله عباسی

40345
تالش و رضوان شهر محمود شکری

48866
فومن و شفت



آستانه اشرفیه

محمد حسین قربانی 19311
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی

47341
آستارا
ولی داداشی
14173

*استان لرستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره



خرم آباد و دوره



بروجرد



بروجرد



الیگودرز
محمد خدابخش
20991
دلفان و سلسله



دورود و ازنا



پلدختر



کوهدشت



*استان مازندران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری و میاندرود

علی اصغر یوسف‌نژاد 116504
ساری و میاندرود

محمد دامادی 67158
قائمشهر،سوادکوه و جویبار



قائمشهر،سوادکوه و جویبار



نوشهر و چالوس



نور و محمودآباد
علی اسماعیلی
36891
بهشهر،نکا و گلوگاه
علی محمد شاعری
70403
بابل



بابل



بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری

39319
آمل
عزت‌الله یوسفیان ملا
84453
رامسر



*استان مرکزی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب



اراک،کمیجان و خنداب



خمین
محمد ابراهیم رضایی
22664
محلات و دلیجان



تفرش و آشتیان
محمد حسینی
13042
شازند
صاحبعلی غفاری(15719) علی ابراهیمی(11583) مرحله دوم
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(23881) محمد رضا منصوری(22762)
مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر



بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر



بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر



بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(29150)
خالد زمزم نژاد(29799) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد



*استان همدان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی

133343
همدان و فامنین
امیر خجسته
80306
ملایر

محمد کاظمی 45282
ملایر احد آزادی خواه(29872)
علی رضا امامی(21032) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار

39725
رزن عطاء الله سلطانی صبور(14899)
حسن لطفی(15013) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا

31132
اسدآباد



تویسرکان محمد مهدی مفتح
محمد مهدی مفتح 39623

*استان یزد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد، اشکذر و ندوشن

ابوالفضل موسوی بیوکی 124448
یزد و صدوق



اردکان

محمدرضا تابش 25571
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(22141) محمدرضا صباغیان بافقی (27483) مرحله دوم)
تفت و میبد
کمال دهقانی فیروزآبادی 27480

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان

آشوریان و کلدانی

ارامنه جنوب

ارامنه شمال

کلیمیان

انتهای پیام


منبع: ایسنا

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷
0
0
بولتن جان آقای عثمانی نماینده شهرستان بوکان است لطفا تصحیح فرمایید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین