کد خبر: ۲۶۵۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی - مشهد
رده‌بندی کامل نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد.

به گزارش بولتن نیوز؛ رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی روزهای 21 و 22 خرداد در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

رده‌بندی کامل نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

59 کیلوگرم: 1- محسن حاجی‌پور (مازندران) 2- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 3- امید قادری (خراسان رضوی) 4- محمد نوربخش (تهران) 5- سید حمیدرضا خامسی (البرز) 6- باقر توکلیان (فارس)

66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند (خوزستان) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- وحید میرفتح اللهی (تهران) 4- امین سوری (خوزستان) 5- سامان عبدولی (خوزستان) 6- امین بذرگر (فارس) 6- ابوذر نورزاده (البرز)

71 کیلوگرم: 1- افشین بیابانگرد (تهران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- برومند اصلان (لرستان) 4- رامین طاهری (خوزستان) 5- عظیم گرمسیری (خوزستان) 6- افشین اسلامی(مازندران)

75 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی (خوزستان) 2- رسول گرمسیری (خوزستان) 3- پیام بویری (خوزستان) 4- محمد کریمی (البرز) 5- سجاد فرج‌پور (مازندران) 6- فواد کریمی (کردستان) 7- سعید غلامی (تهران) 8- محمد جعفر توسلی (فارس)

80 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- یوسف اخباری (تهران) 3- میلاد خسروی (تهران) 4- یداله عرب جعفری (اصفهان) 5- مسعود مرادی (خوزستان) 6- مهرداد بهرامی (تهران) 7- مسیح اسلامی (مازندران) 8- هوشنگ جلیلی (اصفهان) 9- علی زینتی‌رفاه (قم)

85 کیلوگرم: 1- حبیب‌الله اخلاقی (خوزستان) 2- حسین نوری (البرز) 3- مجتبی کریم‌فر (خوزستان) 4- وحید بیدار (اردبیل) 5- سامان عزیزی (کردستان)
98 کیلوگرم: 1- قاسم رضایی (مازندران) 2- مهدی علیاری (تهران) 3- سید مصطفی صالحی‌زاده (خوزستان) 4- مهدی زودآشنا (لرستان) 5- مهدی کشاورز (فارس) 6- داود گیل‌نیرنگ (مازندران) 7- صمد کاظمی (لرستان) 8- مجید علیاری (تهران) 8- علی علیاری (تهران)

130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- بشیر باباجان‌زاده (مازندران) 3- آرمان نظری (لرستان) 4- مسعود نعمت‌چکانی (خوزستان) 5- محمدرضا اکبری (مازندران) 6- حمید احمدی (تهران)

کشتی آزاد

57 کیلوگرم: 1- حسن رحیمی (تهران) 2- رضا اطری (مازندران) 3- مهران رضازاده (مازندران) 4- مصطفی دامادی (مازندران) 5- نادر حاج آقانیا (مازندران) 6- فرهاد جلائی (تهران) 7- علی حاج آقانیا (مازندران)

61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- آرش دنگسرکی (مازندران) 3- جلال علیزاده (خراسان شمالی) 4- عباس دباغی (مازندران) 5- ایمان صادقی (مازندران) 6- فرزاد عموزاده خلیلی (مازندران) 7- مهران نصیری (مازندران)

65 کیلوگرم: 1- سید احمد محمدی (مازندران) 2- علی اصغر جبلی (گلستان) 3- میثم حیدری (زنجان) 3- میثم نصیری (زنجان) 5- سعید صالحی (تهران) 6- مسعود اسماعیل‌پور (مازندران) 7- میلاد طهماسبی زاده (گلستان) 8- غلامرضا عبدالله‌پور (مازندران) 9- مجید ساده (خراسان رضوی)

70 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- مهدی تقوی (مازندران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- ایمان رحمانی‌زاده (مازندران) 5- حمید اللهیان (خراسان شمالی) 6- مرتضی گودرزی (مازندران)

74 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- عزت‌الله اکبری (مازندران) 3- مرتضی رضایی‌قلعه (مازندران) 4- پیمان یار احمدی (لرستان) 5- حامد عاشق‌حسینی (تهران) 6- عباس یزدانی (همدان) 7- کیانوش نادری (مازندران) 8- محمد مکتب‌دار (خراسان شمالی)

86 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- میثم مصطفی جوکار (همدان) 3- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) 4- یوسف پناهنده (تهران) 5- سیاوش پازوکی (مازندران) 6- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) 7- رضا بیات (تهران) 8- جلال زمان (مازندران) 9- وحید شاه‌محمدی (همدان)

97 کیلوگرم: 1- رضا یزدانی (ماندران) 2- عباس طحان (مازندران) 3- امیر محمدی (خراسان شمالی) 4- اباذر اسلامی (مازندران) 5- الیاس  بختیاری (البرز) 6- وحید یوسف‌وند (لرستان) 7- سید محسن ابراهمی (مازندران) 8- محمدحسین محمدیان (مازندران)

125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- جعفر شمس ناتری (مازندران) 3- کمیل قاسمی (مازندران) 4- سید رضا موسوی (مازندران) 5- امیرحسین کیانیان (تهران) 6- شهاب قوره جیلی (تهران) 7- امین طاهری (تهران) 8- یدالله محبی (کرمانشاه)

منبع: سایت فدراسیون کشتی

برچسب ها: کشتی ، تیم ملی ، رده بندی

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین