کد خبر: ۲۰۲۹۱
تاریخ انتشار:

توهین کنندگان به امام را اعدام کنید

امام جمعه شیراز ، جسارت کنندگان به حضرت امام خمینی(ره) را مرتد دانست و خواستار اجرای حکم اعدام علیه آنان شد.

به گزارش فرارو ، حجت الاسلام ایمانی ، امام جمعه شیراز، که شنبه شب در برنامه گفت و گوی بعد از خبر ساعت بیست و دو سخن می گفت ، فرد یا افرادی را که تصویر امام راحل را در دانشگاه ، پاره کرده اند ، مرتد دانست و از مقامات قضایی خواست حکم مرتد را علیه آنان جاری کنند.

مجری این برنامه از حجت الاسلام رحیمیان ، نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید، نیز در خصوص نظر وی در مورد پخش تصویر پاره شده و نیم سوخته ی حضرت امام خمینی (ره) از سوی سیمای جمهوری اسلامی سوال کرد . وی این حرکت صدا و سیما را موجه دانست و آن را با پخش نظر امام راحل علیه سلمان رشدی مقایسه کرد.

به گفته آقای رحیمیان ، در آن هنگام نیز برخی می گفتند کتاب سلمان رشدی در تیراژ محدود چاپ شده و انتشار فتوای امام سبب ترویج کتاب آیات شیطانی می شد.

با این منطق ، آقای رحیمیان ، انتشار تصویر امام را در صدا و سیما توجیه نمود و این اقدام را در جهت رسوایی عوامل آن و آگاهی مردم ، بسیار مفید دانست.

سیمای جمهوری اسلامی هفته ی گذشته در جریان پوشش خبری تجمعات اعتراضی گروهی از دانشجویان طرفدار موج سبز، عکسی پاره شده از امام خمینی(ره) را نشان داد که روی زمین افتاده بود.

گزارشگر سیما ادعا نمود که دانشجویان معترض به این عکس جسارت کرده اند.

این گزارش ناقص و موهن سیما ، سپس اعتراض موسوی ، کروبی ، دفتر حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) و آیت الله صانعی را به همراه داشت.

همچنین مراسم گسترده و پرشکوهی نیز از سوی طلاب و علمای قم و مراکز چندین استان کشور در محکوم نمودن جسارت به بنیان گذار جمهوری اسلامی بر پا گردید.

رییس مجلس شورای اسلامی هم روز یکشنبه در سخنانی گفت که توهین کنندگان ، قطعا از میان دانشجویان نبوده اند.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما

آخرین اخبار

پربازدید ها

پربحث ترین عناوین