کد خبر: ۵۵۱۱۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
کسانی که سالانه قرارداد می بندند پاداتش پایان کار نمی گیرند
در صورتی که قرارداد مشمولان قانون کار، سالانه تمدید شود، مصداق پایان کار نداشته و پرداخت سالانه به عنوان مزایای پایان کار به آنان، موضوعیت ندارد.

پاداش پایان کار به کدام کارمندان تعلق نمی‌گیرد؟به گزارش  بولتن نیوز: یک نهاد مسئول دولتی با ارسال بخشنامه ای برای تعدادی از ادارات تاکید کرده با توجه به این که کارگران و کارمندان مشمول قانون کار در دستگاه های اجرایی، طبق ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت گرفته می ‌شوند و در این ماده به خاتمه قرارداد کار معین اشاره شده، بنابراین در صورت اتمام قرارداد کار به صورت دایمی، مشمولان قانون کار از حقوق و مزایای پایان کار بهره ‌مند می ‌شوند اما در صورتی که قرارداد این گونه کارکنان، سالانه تمدید شود، مصداق پایان کار نداشته و پرداخت سالانه به عنوان مزایای پایان کار به آنان، موضوعیت ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
برچسب ها: پاداش ، پایان کار ، سالانه

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :