فروشگاه 5040
کد خبر: ۴۸۲۲۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰
آیین پایانی و معرفی برگزیدگان یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه سایه برگزار شد.
به گزارش بولتن نیوز، طبق گزارش رسیده،آیین پایانی و معرفی برگزیدگان یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه سایه و دومین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی عصر چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 در مراسمی با حضور دکتر جواد صادقی قائم مقام ریاست دانشگاه سوره ، سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران و محمد آفریده نماینده هیئت داوران در سالن اجتماعات دانشگاه سوره برگزار شد.

مصطفی شیری دبیر یازدهمین جشنواره فیلم سایه، اجرای آیین اختتامیه را نیز بر عهده داشت و از ابتدای مراسم که با تاخیر آغاز شده بود بنا را بر این گذاشت مراسم با ریتم و سرعت بالا برگزار شود.

بعد از ایراد سخنرانی کوتاه، دکتر صادقی قائم مقام دانشگاه سوره ، موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران و محمد آفریده نماینده هیئت داوران یازدهمین جشنواره فیلم سایه، برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.

اعضای هیئت داوران یازدهمین جشنواره فیلم سایه متشکل از "هومن بهمنش، کامبوزیا پرتوی، هایده صفی یاری، طناز طباطبایی و محمد آفریده" بودند.

برگزیدگان به شرح ذیل معرفی شدند:

 بهترین کارگردانی فیلم داستانی / فارغ التحصیلان

حواس / نهال دشتی لوح تقدیر بهترین کارگردانی داستانی فارغ التحصیلان 

تندیس و دیپلم بهترین کارگردانی داستانی فارغ التحصیلان - اول پاییز / عادل تبریزی

بهترین فیلم داستانی / فارغ التحصیلان

تندیس و دیپلم بهترین فیلم داستانی فارغ التحصیلان - تناوب / علی خوشدونی فراهانی

بهترین فیلم انیمیشن

لوح تقدیر بهترین فیلم انیمیشن - در تیررس / مرضیه خیرخواه

تندیس و دیپلم بهترین فیلم انیمیشن - لحظات کاغذی / سحر طرزی

بهترین تحقیق و پژوهش فیلم مستند

تندیس و دیپلم بهترین تحقیق و پژوهش فیلم مستند – چراغی که روشن شد / بابک بهداد

بهترین فیلم مستند

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند - پدر، مادر، علی، رضا و من / هانیه یوسفیان

بهترین صدای فیلم

تندیس و دیپلم افتخار بهترین صدای فیلم - نسبت خونی / رشید دانشمند – زهره علی اکبری

بهترین تدوین فیلم

لوح تقدیر بهترین تدوین فیلم - دریچه / آبتین شُمیلی

لوح تقدیر بهترین تدوین فیلم - سهم من از زیبایی / شیرین برق نورد، نیما عباسپور

تندیس و دیپلم افتخار بهترین تدوین فیلم - روی بام / روح الله انصاری

بهترین فیلمبرداری

لوح تقدیر بهترین فیلمبرداری - نسبت خونی / امیر موسوی

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری - سینما، نمایشگاه مجهول و داستان ما / آیین ایرانی

بهترین بازیگر زن

لوح تقدیر بهترین بازیگر زن –  هستی فرهی برای فیلم روی بام

بهترین بازیگر مرد

لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد - نسبت خونی / فرید سجادی حسینی

 تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد - وال‌ها / مجید نوروزی

بهترین فیلمنامه

لوح تقدیر بهترین فیلمنامه – هنوز نه / آرین وزیر دفتری، شادی کرم رودی

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه - نسبت خونی /  حسین امیری دوماری، محمد داودی، پدرام پورامیری

بهترین کارگردانی فیلم داستانی / دانشجویان

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم داستانی دانشجویان - روی بام / امیرحسین کتب زاده

بهترین فیلم داستانی / دانشجویان

لوح تقدیر بهترین فیلم داستانی دانشجویان - سینما، نمایشگاه مجهول و داستان ما / حمید یوسفی

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی دانشجویان - نسبت خونی / حسین امیری دوماری، پدرام پور امیری

برگزیدگان بخش فیلمنامه

شاهوردی دبیر بخش فیلمنامه ضمن معرفی هیئت داوران مسابقه فیلمنامه متشکل از فریدون فرهودی،محمدرضا گوهری و هادی مقدم دوست، برندگان این بخش را بدین شرح اعلام کرد:

تندیس و لوح تقدیر اول بهترین فیلمنامه اقتباسی به فرزاد احمدی برای فیلمنامه ویژه نامه شب

تندیس و لوح تقدیر دوم بهترین فیلمنامه اقتباسی به امیر روئینی برای فیلمنامه کسی به سرهنگ نامه نمینویسد

تندیس و لوح تقدیر سوم بهترین فیلمنامه اقتباسی به احسان شادمانی برای فیلمنامه خاکستر نشین

تندیس و لوح تقدیر اول بهترین فیلمنامه اصلی به محمد شهابی برای فیلمنامه حنوط

تندیس و لوح تقدیر دوم بهترین فیلمنامه اصلی به محمدرضا نعمتی برای فیلمنامه زامبی

تندیس و لوح تقدیر سوم بهترین فیلمنامه اصلی به سالم صلواتی برای فیلمنامه ملاقات حضوری
منبع: ایسنا
کانال تلگرام بولتن نیوز

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

bultannews@gmail.com

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر :
سامان تل
فروشگاه اینترنتی بانک سامان
آخرین اخبار
رزرو غذای چنگال
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین